\

افساوب - استخدام کارآموز

افساوب به عنوان یک تیم در زمینه ارائه سیستم‌ها، نرم افزارها، سخت افزارها و خدمات تحت شبکه و اینترنت در ایران فعالیت می‌نماید.

استخدام کارآموز

به افساوب بپیوندید

شرکت افساوب به عنوان یکی از مجموعه های فناوری اطلاعات کشور، کارآموز استخدام می نماید:
متفاضیان واجد شرایط رزومه كاری خود را در قالب فایل word یا pdf و به زبان فارسی به ايميل info@afsaweb.ir ارسال نمایند و در موضوع ایمیل حتما عنوان "کارآموزی" را قید نمایند.

معرفی افساوب

افساوب به عنوان یک تیم توسعه در زمینه ارائه سیستم‌ها، نرم افزارها، سخت افزارها و خدمات تحت شبکه و اینترنت در ایران فعالیت می‌نماید. حیطه اصلی فعالیت این مجموعه فناوری اطلاعات بوده و تلاش می‌نماید تا حوزه فعالیت را در این موضوع گسترش دهد. سرمایه اصلی این مجموعه از نیروی انسانی متخصص و متعهد است که با پشتیبانی شبانه روزی توانسته است با افتخار میزبان بسیاری از سازمان‌های دولتی، نیمه دولتی و شرکت‌های کوچک و بزرگ معتبر کشور باشد. خط مشی کیفیت و مشتری مداری برای این مجموعه شامل موارد ذیل است:

  • بهبود مستمر در ارائه خدمات در راستای جلب رضایت مشتری
  • ارتقاء فعالیت های سازمان در راستای کاهش شکایات و ارتقاء رضایتمندی مشتریان
  • ارتقاء سطح آگاهی و آموزش پرسنل
  • برتری در بازار طراحی وب سایت و اپلیکیشن موبایل
  • برتری در بازار هاست و دامنه

افساوب در راستای نظام مدیریت شکایات مشتریان، ضمن تاکید بر راز داری اطلاعات مشتریان، به بررسی و رسیدگی به شکایات تاکید دارد.
فرهنگ کاری افساوب

افساوب یک خانواده بزرگ است، خانواده‌ای که در آن روابط افراد بر اساس اعتماد و همکاری متقابل تعریف شده است. فرهنگ سازمانی افساوب دوستانه است و همکاری و خلاقیت از سرمایه‌های با ارزش ما هستند.
ما همیشه باور داریم لازمه‌ی رسیدن به موفقیت‌های بزرگ، مواجهه با چالش‌های بزرگ است؛ به‌ همین‌ خاطر به‌ گرمی به استقبال چالش‌هایی می‌رویم که سایرین از روبرویی با آن گریزانند. ما هرلحظه به‌ دنبال ایده‌های نو و به‌ روز کردن اطلاعات، براساس استانداردهای روز دنیا هستیم. انرژی بالا، انگیزه و اشتیاق برای یادگیری از ویژگی‌های افراد تیم است.
ما معتقدیم که نتیجه‌ی رشد هریک از افراد سازمان، رشدِ مجموعه و سازمان است؛ به‌ همین دلیل، بخشی از زمان کاری ما مختص آموزش، گفت‌و‌‌گو، تحلیل و مشورت درمورد ایده‌های جدید و بررسی راهکارهای اجرایی برای رسیدن به هدف مشترکی‌ست که دلیل ما برای ادامه‌ی مسیر است.
ما از بودن و کارکردن در کنار هم لذت می‌بریم و باور داریم شادی و نشاط به تیم، انرژی مضاعف تزریق می‌کند. بزرگترین سرمایه‌ی خانواده‌ی افساوب تیمی جوان، پرنشاط و باانگیزه است که در تمام لحظه‌ها، پشت به پشت هم، باقدرت و انرژی برای ساختن آینده‌ای که آرزویش را دارند تلاش می‌کنند.

افساوب در راستای نظام مدیریت شکایات مشتریان، ضمن تاکید بر راز داری اطلاعات مشتریان، به بررسی و رسیدگی به شکایات تاکید دارد.

ما را در بهبود کیفیت مطالب یاری کنید!

بازدید کننده محترم، لطفا رضایتمندی خود را، جهت یاری رساندن و بهبود کیفیت مطالب به اطلاع ما برسانید.