\

افساوب - طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید

همانطور که می دانید، امروزه اپلیکیشن های موبایل اندروید رشد و پیشرفت چشمگیری در تجارت الکترونیک و همچنین رونق کسب و کار های آنلاین داشته اند.

طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید

در دنیای امروز که تکنولوژی به سرعت در حال پیشرفت است و دستگاه‌های موبایل روزبه‌روز در بین مردم محبوب‌تر می‌شوند، طراحی اپلیکیشن اندروید بسیار اهمیت پیدا کرده است.

کسب و کارها برای موفقیت باید تمام تلاش خود را بکنند تا برای اجرای فعالیت های خود از بهترین تکنولوژی های روز دنیا استفاده کنند. یکی از مهمترین عواملی که این روزها در موفقیت کسب و کارها اهمیت دارد، طراحی اپلیکیشن موبایل برای ارائه خدمات و محصولات کسب و کار مورد نظر به مشتریان می باشد.

طراحی اپلیکیشن موبایل اندروید (Android) به صورت Native به معنی توسعه و ساخت اپلیکیشن برای سیستم عامل های مختلف از زبان های اصلی همان سیستم عامل است.

در طراحی اپلیکیشن اندروید سعی بر آن است که از تمامی امکانات و استاندارد های اندروید مانند MATERIAL DESIGN استفاده شده و اپلیکیشن نهایی دارای ساختار یکپارچه با سایر بخش های این سیستم عامل شود.

همچنین با توجه به امکانات مورد نیاز در اپلیکیشن، حداقل ورژن سیستم عامل اندروید نسخه 4.2 خواهد بود که روی 98 درصد از دستگاه های اندروید بدون هیچ مشکلی اپلیکیشن نصب و اجرا می شود.

امروزه توسعه دهندگان فراوانی در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل فعالیت دارند و به همین علت است که رقابت در این زمینه بسیار زیاد شده است، اگر قصد دارید که در زمینه طراحی اپلیکیشن موبایل فعالیت کنید و در این زمینه موفق باشید باید اپلیکیشن های خلاقانه ای را طراحی کنید و از ایده های نو در زمینه طراحی اپلیکیشن استفاده کنید.

افساوب برای توسعه و ساخت اپلیکیشن اندروید از محیط برنامه نویسی اندروید استودیو و زبان برنامه نویسی جاوا و کاتلین (Katlin) استفاده می کند.

ادامه مطلببستن

به مشاوره نیاز دارید؟

خدمات ما در حوزه فناوری اطلاعات به صورت هدفمند، اختصاصی و بر مبنای نیاز شما راهکارهایی را ارائه می کند که شاید قبلا به ذهن شما نرسیده و یا اهمیت آن برای شما روشن نشده باشد.

سفارش 😍

به خانواده افساوب بپیوندید