\

افساوب - تور مجازی

شاید لغت تور مجازی را شنیده باشید، فناوری که این روزها افراد و صاحبان کسب و کار زیادی از آن در مباحث مختلف از تبلیغ کالا گرفته تا راه‎های برقراری ارتباط با مشتری و غیره استفاده می‎کنند.

تور مجازی

این فناوری جدید از دل عکاسی صنعتی بیرون امده است و امکانات جدید و نامحدودی را در اختیار شما قرار می دهد. تور مجازی گوگل نیز ویژگی جدیدی است که گوگل برای بهتر دیده شدن کسب و کارها در اختیار مردم قرار داده است.

تور مجازی چیست؟
بررسی و گردش در یک مکان را از کامپیوتر یا گوشی همراه خود تصور کنید. تور مجازی یک شبیه سازی از مکانی واقعی است که با کمک فایل‎های رسانه‎ای از جمله عکاسی بی‎جان (بدون تحرک)، تصاویر پانورامای ۳۶۰ درجه، ویدئو، متن، نریشن و موارد متعدد دیگر ساخته شده است.
تورهای مجازی به افراد اجازه می‎دهند از یک مکان بازدید و آن را بدون این‎که واقعا به آن‎جا رفته باشند، تجربه کنند. در واقع تور مجازی چندین نقطه نظر است که بین آن‎ها می‎توانید گردش کنید.

در هر نقطه شما می‎توانید با موضوعات مختلفی ارتباط برقرار کنید به عنوان مثال می‎توانید تاریخچه‎ مکانی که در حال مشاهده هستید را بخوانید یا به صدای یک راهنمای تور گوش کنید. یک تور مجازی از تصاویر ثابت و فریم‎های ویدئویی متعددی تشکیل شده است تا یک نمای کلی از هر زاویه موضوع مختلف نشان دهد، به عنوان مثال یک بنا را از بخش‎های مختلف نشان دهد یا یک منظره زیبا را از زوایای دید متفاوت.

ادامه مطلببستن

به مشاوره نیاز دارید؟

خدمات ما در حوزه فناوری اطلاعات به صورت هدفمند، اختصاصی و بر مبنای نیاز شما راهکارهایی را ارائه می کند که شاید قبلا به ذهن شما نرسیده و یا اهمیت آن برای شما روشن نشده باشد.

سفارش 😍

به خانواده افساوب بپیوندید