\

افساوب - طراحی وب سایت هتل و اماکن اقامتی

افراد برای اینکه سفر خود را با اطمینان خاطر بیشتر آغاز نمایند، قبل از آنکه رهسپار شوند به دنبال مکان با شرایط خوب و قیمت مناسب می گردند. شما میتوانید با وب سایت خود به آنها در این زمینه یاری برسانید.

طراحی وب سایت هتل و اماکن اقامتی

بسیاری از افراد برای اینکه سفر خود را با اطمینان خاطر بیشتر آغاز و سپری نمایند، قبل از آنکه رهسپار شوند به دنبال مکان و یا مسافرخانه یا هتل با شرایط عالی و مناسبترین قیمت می گردند. بنابراین شما می توانید اولین نفری باشید که با وب سایت خوب و جامع خود به آنها در این زمینه یاری برسانید. اجازه بدهید مسافران اول از همه در وب سایت شما اطلاعات خود را پیدا نمایند و با این کارها آنها به وب سایت شما وفادار بوده و حتی شما را به دیگران برای همین کار معرفی می نمایند.

حتی دیده شده است که کاربران برای پیدا نمودن اقامتگاه های تفریحی وارد وب سایتی شده اند ولی در نهایت به خرید بلیط و حتی خرید چمدان ختم شده است. بنابراین این نتیجه را می گیریم که در نهایت حتی وب سایتی که تنها برای دادن اطلاعات به صورت رایگان طراحی شده باشد می تواند کالا و خدمات پولی هم به کاربران خود ارائه نمایند.

امکان رزرو آنلاین و هماهنگی تمامی کارهای مربوط به این پروسه میتواند یکی از جذابترین و البته حساس ترین قسمت ها در این زمینه باشد. مجموعه تارنما به شما این اطمینان را میدهد که با کارشناسی هایی که در این زمینه انجام می دهد با وسواس بسیار زیاد بخش رزرو آنلاین را برای شما طراحی و پیاده سازی نماید. با وجود این سرویس کاربرانتان میتوانند بدون اینکه یک سفر درون شهری را انجام دهند اقدام به رزرو آنلاین بلیط و هتل خود نمایند و مبلغ مورد نظر را به صورت آنلاین به حساب شما واریز نمایند.

رستوران دارها میتوانند در داخل وب سایت هتل و گردشگری شما اقدام به دادن تبلیغات نمایند. آنها به دنبال این هستند که از تعداد بازدید کنندگان بالای سایت شما استفاده نمایند و کسب و کار خود را رونق دهند.

یکی از بخشهای جذاب که می توان در چنین وب سایت هایی راه اندازی نمود نمایش دقیق مکان های تفریحی و سیاحتی و زیارتی همراه با اطلاعات جامع و کافی آنها میباشد. بطوریکه بر روی نقشه می توان آن را دقیق برای کاربران و مسافران مشخص نمود. هر یکی از مکان های که می خواهید آن را معرفی نمایید به همراه گالری تصویر بسیار جالب و جذاب میتواند کاربر را برای ساعت های بسیار زیاد در سایت شما نگه دارد.

مطمئن باشید کاربران تنها به دنبال وب سایت هایی هستند که اطلاعات مورد نظرشان را به آنها بدهند درغیر اینصورت وب سایت دیگری را برای این کاربر می گزینند.

معمولا در وب سایت هتل ها و معرفی اماکن میتوانیم این سرویس ها و خدمات را ارائه نماییم که عبارتند از:
- طراحی صفحه وب رزرو روزانه و دوره ای
- طراحی صفحه وب پرداخت رزرو آنلاین از طریق درگاه بانکی
- طراحی صفحه وب تاریخ بندی اتاق های خالی و پر
- طراحی صفحه وب دسته بندی اتاق ها بر اساس ظرفیت و یا تعداد تخت
- طراحی صفحه وب درج و مدیریت امکانات و توضیحات برای هر اتاق
- طراحی صفحه وب پیشنهاد های ویژه در روزهای مهم بر اساس نیاز
- طراحی صفحه وب معرفی رستوران های داخل هتل
- طراحی صفحه وب معرفی مکان های دیدنی شهر

بنابراین با خواندن دقیق این مقاله که حاصل تجربه گروه تارنما می باشد حتما دوست خواهید داشت که بخش پیش فاکتور آنلاین وب سایت ما را امتحان نمایید. ما در این بخش به شما کمک خواهیم نمود که قیمت دقیق و سرویس هایی که می خواهید در وب سایت داشته باشید را انتخاب نمایید. بنابراین هم اکنون می توانید با کلیک بر روی همین لینک مراحل مقدماتی را آغاز نمایید.

ادامه مطلببستن

به مشاوره نیاز دارید؟

خدمات ما در حوزه فناوری اطلاعات به صورت هدفمند، اختصاصی و بر مبنای نیاز شما راهکارهایی را ارائه می کند که شاید قبلا به ذهن شما نرسیده و یا اهمیت آن برای شما روشن نشده باشد.

سفارش 😍

به خانواده افساوب بپیوندید