\

افساوب - طراحی وب سایت آتلیه

افرادی که آتلیه عکاسی دارند نمایش نمونه کارهای منتخب که به صورت مناسب و حتی گرافیکی به کاربرانتان نمایش داده میشود میتواند کسب و کار شما را در فضای مجازی بهبود و شما را در این زمینه موفق گرداند.

طراحی وب سایت آتلیه

اگر یک هنرمند هستید و حرفه عکاسی و داشتن یک آتیله عکاسی از کسب و کارهای اصلی شما محسوب می گردد و هنوز یک وب سایت کوچک را هم برای خود ندارید اشکالی ندارد. درست است که زمان را از دست داده اید و رقبای شما فاصله نسبتا زیادی در فضای مجازی از شما گرفته اند,ولی با خواندن دقیق ادامه همین مقاله می توانید این فرصت از دست رفته را جبران نمایید.

حتما می دانید برای افرادی که آتلیه عکاسی دارند, نمایش نمونه کارهای منتخب و کلی که به صورت مناسب و حتی گرافیکی به کاربرانتان نمایش داده میشود می تواند کسب و کار شما را در فضای مجازی بهبود بخشیده و حتی در این زمینه شما را موفق گرداند.

حتی می توان در این قسمت نمونه کارها را دسته بندی و طراحی نمود و بر حسب تاریخ و.... نمایش داد. در این قسمت حتی می توانید توضیحات کاملی از نمونه کارهای هنری و سبک آن بدهید تا خوانندگان شما لذت خواندن مطلب را در وب سایت شما از دست ندهند. فرصت مناسب خواهید داشت تا در این قسمت حتی قیمت اثر هنری خود را به معرض نمایش بگذارید.

رسم بر این است تا بسیاری از آتلیه های عکاسی اگر از فرد مشهوری در آن آتلیه عکسی گرفته است, آن را پشت ویترین مغازه خود قرار می دهند تا مشتریان با دیدن تصویر مربوطه که برای آنها بسیار آشنا هم میباشد به داخل مغازه مراجعت نمایند. دقیقا همین اتفاق هم می تواند در وب سایت آتلیه عکاسی شما بیافتد. به طوریکه در صفحه اصلی و به صورت اسلاید شو با افکت مناسب و کاربر پسند می توانیم چنین تصاویر زیبا را به کاربران آنلاین وب سایتتان نمایش دهیم.

همچنین حتما برنامه ای برای نمایش کاتالوگها و تعرفه قیمتهای خود در وب سایت داشته باشید. همه می دانیم که هنر عکاسی رشته ها و گرایشهای بسیار زیادی دارد مانند عکاسی صنعتی یا عکاسی کودک و غیره. بنابراین هر یک از این گرایشها میتواند تعرفه ها و نمونه کارهای مخصوص به خودش را داشته باشد.گروه تارنما تمام تلاش خود را به انجام می رساند تا با بهترین کیفیت و زیباترین حالت چنین بخشی را برای کاربران وب سایتتان که در نهایت به مشتریان شما تبدیل خواهند شد طراحی نماید.

می توانید در یکی از صفحات وب سایت خود در مورد مدارک و certificate هایی که در زمان های مختلف اخذ نموده اید صحبت نمایید تا کاربران آنلاین بیشتر و بهتر به شما اطمینان نمایند. حتی این امکان در این صفحه و بسیاری از صفحات وجود خواهد داشت که کاربران بتوانند محصولات و صفحات را به دوستان خود معرفی نمایند و با آنها به اشتراک بگذارند.

معمولا تجربه نشان می دهد که در طراحی یک وب سایت آتلیه عکس میتوان چنین سرویس ها و خدماتی را ارائه نمود که عبارتند از:
- طراحی صفحه وب نمایش کاتالوگ آنلاین برای تمامی خدمات
- طراحی صفحه وب بخش مقالات و اخبار مرتبط با آتلیه
- طراحی صفحه وب درج تعرفه خدمات در صورت درخواست مدیریت آتلیه
- طراحی صفحه وب پرداخت آنلاین برای هزینه ها

ادامه مطلببستن

به مشاوره نیاز دارید؟

خدمات ما در حوزه فناوری اطلاعات به صورت هدفمند، اختصاصی و بر مبنای نیاز شما راهکارهایی را ارائه می کند که شاید قبلا به ذهن شما نرسیده و یا اهمیت آن برای شما روشن نشده باشد.

سفارش 😍

به خانواده افساوب بپیوندید